• TR
  • EN
  • info@turkred.com

CS Serisi Redüktörler

TurkRED™, çift sarmal (globoid) sonsuz vida dişli teknolojisinin Türkiye’deki İLK ve TEK üreticisidir. Çift sarmal (globoid) sonsuz vida dişli teknolojisi dünyanın en güçlü sonsuz vida dişli sistemidir. Bu teknolojiyi uygulamalarınızda kullanabilmek için bize ulaşmanız yeterli.

TurkRED™' i diğer tüm redüktör firmalarından ayıran unsur Çift Sarmal (Globoid) Sonsuz Vida Dişli teknolojisidir. Bu teknoloji dişlerde daha fazla temas yüzeyi elde eder ve çok daha fazla dişin yük taşımasını sağlayarak yük taşıma kapasitesini arttırır.

Klasik Silindirik Sonsuz Vida Dişli teknolojisinde en fazla 1,75 diş temas halindeyken, TurkRED™ çift sarmal (globoid) dişli setinde kavramada olan diş sayısı 11’ e kadar çıkabilmektedir.

TurkRED™’ in tüm redüktörleri yüksek performansı ile birlikte sentetik yağ kullanımı ve geliştirilmiş malzeme özellikleri ile bir önceki nesil klasik silindirik sonsuz vidalı redüktörlere göre %300 daha fazla tork sağlamaktadır. TurkRED™’ in tüm redüktörleri en yeni bilgisayar teknolojileri kullanılarak tasarlanmıştır.

 
my boyfriend cheated on me but i still love him i cheated on my boyfriend with a girl i cheated on my boyfriend now what
clobetasol 0.05% go fluconazole 50mg
celebrex 200mg apeoholic.se finasteride pill
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 
Giriş Gücü: 0,18kW' dan 110kW' a kadar (0,25BG' den 150BG' e kadar)
Merkezler Arası Uzaklık: 1,5” - 2” - 2,5” - 3” - 3,5” - 4” - 5” - 6” - 7” - 8”
Çevrim Oranları: 10:1 - 15:1 - 20:1 - 25:1 - 30:1 - 40:1 - 50:1 - 60:1 - 70:1
Çıkış Torku: 70Nm' den 19.400Nm' ye kadar (tek kademede)
Boşluk: standart / düşük
Gövde Malzemesi: sfero döküm / pik döküm / alüminyum döküm
Giriş Mili Tipi: mil girişli, kaplin bağlantılı
Çıkış Mili Tipi: mil çıkışlı / delik çıkışlı
Motor Tipi: Metric IEC ve Servo
NEDEN TurkRED™?
 
TurkRED™’ i diğer tüm redüktör firmalarından ayıran unsur Çift Sarmal teknolojidir. Bu teknoloji dişlerde daha fazla temas yüzeyi elde eder ve çok daha fazla dişin yük taşımasını sağlayarak yük taşıma kapasitesini arttırır. Klasik Silindirik sonsuz vida dişli sisteminde en fazla 1,75 diş temas halindeyken, TurkRED™ çift sarmal sonsuz vida dişli setinde kavramada olan diş sayısı 11’ e kadar çıkabilmektedir.
 
BU TASARIM FARKLI PEK ÇOK AVANTAJI BERABERİNDE GETİRİYOR,
  • Daha küçük boyutta çok daha yüksek tork taşıma kapasitesi, daha güvenilir redüktörler
  • Yüksek darbe dayanımı, ağır başlatma ve durdurma yüklere dayanma kabiliyeti
  • %300 şok yüklere dayanıklılık
  • Çift Sarmal tasarımın doğasındaki Hassas Düşük Boşluk
  • Artan gövde dayanıklılığı ve uzun ömür
  • Daha küçük, hafif ve esnek tasarım
Basitçe TurkRED™ Redüktör, büyük işlere küçük çözümler sunuyor.
 
AVANTAJLARI
Büyük güç gerektiren sistemlerde küçük boyut imkânı sunar.
Gerektiğinde her tasarıma özel modifiye imkânı sunar.
Çift tahrik milleri, çift çıkış milleri veya her ikisi birden sağlanabilir.
Çift Sarmal Vida ve Dişli imalatında kullanılan en iyi kaliteli malzemeler yüksek mukavemet sağlar.
Özel gövde yapıları benzersiz uygulama çözümleri için izin verir.
 
GÜVENİLİR & HASSAS
%300 şok yüklere dayanıklılık
Müthiş hassasiyet - (GERÇEK SIFIR BOŞLUKLU Seçenek)
 
KOMPAKT & HAFİF
Daha küçük montaj konfigürasyonları tasarlamanıza izin verir.
Tek bir kademe ile daha küçük boyutlarda son derece yüksek oranları elde edebilmenizi sağlayacaktır.
Diğer dişli çözümlerine göre daha az malzeme ile daha fazla iş yapmak mümkün olacaktır.
Kendinden kilitleme özelliği ile fren hizmetlerinin ağırlık ve bakımı azaltılabilir.
 
TurkRED™ TASARIM
 
TurkRED™’ in uzun yıllardaki tecrübeleri helis açıları, basınç açıları, dişlideki diş sayıları, dişli genişlikleri, vida adımı ve diş dibi çapı, diş kalınlığı ve boşluklar konusunda pratik dizaynlar kurulmasına yol açmıştır. Bütün bu parametreler Globoid (Çift Sarmal) Vida / Dişli sisteminin standart hatlarını kurmakta kullanılmıştır. TurkRED™ imalat prosesi ve tasarım hakkındaki her bilgiyi kendi bünyesinde saklı tutar.
 

Maksimum Termal Beygir Gücü İçin Fan (7/24 Çalışma koşulları için)

Yüksek kapasiteli Konik Bilyalı Rulmanlar maksimum ömür ve radyal yük kapasitesi sağlar.

3,5 inçten küçük tiplerinde Vida yataklamasında Eğik Bilyalı Rulmanlar kullanılmıştır.

Hassas Taşlanmış çift sarmal vida

Arttırılmış dayanıklılık

Pürüzsüz çalışma

%300 şok yüklere dayanıklılık

Dayanıklı Gövde

Optimum ısı transferi için tasarlanmış

Geliştirilmiş Temas Yüzeyleri

Maksimum dayanıklılık için Geliştirilmiş Alüminyum Bronz

Tam Temas Tasarımı

Yüksek dereceli alaşımlı çelik

Geliştirilmiş direnç ve dayanıklılıkta gövdeler

Sentetik yağ

RADYAL YÜK KAPASİTESİ
Tüm Standart TurkRED™ Redüktör giriş ve çıkış milleri yüksek kaliteli konik makaralı rulmanlar ile donatılmıştır. Giriş ve çıkış mili radyal yük kapasiteleri için TurkRED™ Mühendislerine danışın. Redüktör boyutu (Kama merkezine uygulanan yüke bağlı olarak) katı çıkış milleri için değerler sınırlandırır. Gösterilen Mil sınır değerleri Newton olarak bulunmaktadır.
 
TERMAL DAVRANIŞ
Harici soğutma yapılmamış bir redüktörün en yüksek iç çalışma sıcaklığı 90°C’ dir. Isıl gücü genellikle opsiyonel su soğutma kanalları veya harici ısı değiştirici ile artırılabilir. Bu şekilde çalışma sıcaklığı 25°C’ dir. Alışılmadık derecede yüksek veya düşük ortam sıcaklıklarında çalışacak redüktörler için TurkRED™’ e danışın.
 
YAĞLAMA VE DEFORMASYON
TurkRED™ Mobil SHC 600 Serisini Öneriyor. TurkRED™' in kullandığı yağlar ANSI/AGMA 9005-D94 standardına uygundur. Sonsuz vidayla temas halinde olan dişli dişi sayısının artırılması her bir dişli dişindeki herhangi bir noktadaki yükü azaltır ve yağlamayı iyileştirir. Ayrıca her bir dişli dişindeki iki temas çizgisi yükü yayar ve yağlamayı iyileştirir. Ve bu yük çizgilerinin dik oluşu dişli dişi ve sonsuz vida oranındaki yüzeye daha iyi nüfuz eder. Bu girişin dik oluşu yüzünden yağlayıcı çok kısa bir süre temas çizgisinin genişliği kadarıyla seyahat eder. Diğer taraftan konvansiyonel silindirik sonsuz dişlilerde temas çizgileri aksiyon yönü ile paraleldir. Bu paralellik metal-metal temasına izin verir ve arzu edilmez.
 
TurkRED™ Tasarım, Destek ve Müşteri Hizmetleri
 
TurkRED™' in kendi tasarımcıları ile zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. TurkRED™ mühendisleri güç iletiminin tüm aşamalarında deneyimlidir. Ayrıca uygulamalarınızda kullanacağınız redüktörün boyutları, stili ve oranlarında bizim tasarım esnekliği avantajlarımızdan yararlanmanız için size yardımcı olacağız.
 
DOĞRU ÜRÜN, DOĞRU UYGULAMA
TurkRED™ Globoid Dişli Setleri ve Redüktörleri titizlikle tasarlanmış ve imal edilmişlerdir. Ancak müşterinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilen ürünler oluşturmamız için müşterilerimizin uygulamaları hakkında yeterli bilgiye sahip olmamız gerekir. Uygulamaya göre özel çözümler için TurkRED™ Mühendislerine danışın.
 
UYGULAMA YARDIMI
Optimum performans sağlamak için çalışma koşullarına göre redüktör temininizde TurkRED™ mühendisleri sizin için gerekli çalışmayı yapacaklardır.