• TR
  • EN
  • info@turkred.com

Markalar ve Şirketler

TurkRED™

TurkRED™ Türkiye’deki ilk ve tek Globoid (Çift Sarmal) Teknoloji kullanan redüktör firmasıdır. TurkRED™ markası ATEŞ MAKİNA/Cevat ATEŞ firmasına aittir. ATEŞ MAKİNA/Cevat ATEŞ 1980 yılında kurulmuş köklü bir firmadır. Firmamız 1980’ den bu yana özellikle lastik sektöründe pek çok ilke imza atmıştır. 2005 yılında üretim konseptini seri imalat üzerine yoğunlaştırmak isteyen firmamız bu teknolojinin üretimine başlamıştır.

TurkRED™, Türk Pirelli Lastikleri A.Ş., KOLSAN Kocaeli Lastik Sanayi A.Ş., ÖZKA Lastik ve Kauçuk Sanayi Ticaret A.Ş., Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş., ANT Group Ltd. Şti., SAĞLAMİŞ Çelik Tel ve Mamulleri Sanayi A.Ş. gibi firmalara 2007 yılından bu yana özel çözümler sunmuştur.

Klasik Silindirik Sonsuz Vida-Dişlisini dünyadaki nerdeyse her redüktör firması üretiyor olmasına karşılık Globoid Sonsuz Vida-Dişlisini üreten dünyada çok az sayıda firma vardır. Kendine ait özel imalat yöntemleri, diğer tüm dişli sistemlerinden tamamıyla farklı hesaplama yöntemleri ve temel çalışma prensibi, özel takımlar ve özel tezgâh gereksinimi bu sistemin üretimini çok zorlaştıran ve üretici firmaların az olmasına neden olan faktörlerdir. Türkiye’de başta savunma sanayi ve ağır sanayi olmak üzere sanayinin tüm dallarında bu sistemin etkinliğini hisseden firmamız bu teknoloji konusunda uzmanlaşmıştır. 

TurkRED™’ in ürettiği tüm redüktörler yüksek performansı ile birlikte sentetik yağ kullanımı ve geliştirilmiş malzeme özellikleri ile bir önceki nesil Klasik Silindirik Sonsuz Vidalı redüktörlere göre %300 daha fazla tork sağlamaktadır.

TurkRED™ ULUSLARARASI
 
TurkREDüktör Türkçe
TurkREDucer İngilizce
TurkREDuzierungen Almanca
TurkRÉDucteur Fransızca
TurkREDutore Portekizce
TurkREDuctore Romence
TurkREDuktorok Macarca
TurkREDuktory Slovakça
TurkРЕДукторы Rusça
TurkRİDuttori İtalyanca
Turk减速器 Çince
Turkمخفضات Arapça
books on abortion west-bot.com where can i buy abortion pills
clobetasol 0.05% shouldersofgiants.co.uk fluconazole 50mg